ДЕНЬ БІБЛІОГРАФІЇ

23.04.2018

wym-1524493744431
14.05.2014.

БІБЛІОГРАФІЧНИЙ ОГЛЯД

Я З КНИЖОК ПІЗНАТИ МРІЮ МІЙ ЧУДОВИЙ РІДНИЙ КРАЙ

Роменщина – один з мальовничих і чарівних районів Сумщини, де живуть і трудяться працелюбні та обдаровані люди. Земля ця є невід'ємною частиною України і здавна овіяна легендами та славою. Місцеві поети порівнюють її з квіткою ромен-цвіту. Вона і справді неповторна і чарівна. Красива неозорими ланами, пишною зеленню лісів, щедрими душею людьми та їхніми здобутками в праці.

На цій землі росте пшеничне колосся, солодкі корені цукрових буряків. З надр землі добувають нафту і газ.

Роменщина живе, працює і розвивається. Ми любимо свою землю, свою історію, ведемо роботу по збереженню та примноженню безцінних скарбів матеріальної і духовної культури рідного краю. Щоб краще пізнати минуле нашого краю, його сьогодення , яке вже завтра стане історією, пропонуємо до вашої уваги книги , які допоможуть познайомитися ближче з Роменщиною, стануть своєрідними путівниками і довідниками.

Стрельченко Г.

Роменщина. Час, події, люди[Текст ] / Г.Стрельченко – Суми: ПКП «Еллада», 2009. – 376 с.

Ця книга написана для читачів, яким не байдужа історія рідного краю. Авторський колектив відобразив всі етапи історичного розитку міста Ромни та регіону від найдавніших часів до сьогодення.

Краю наш Роменський. Краєзнавчий нарис. – Суми : «Слобожанщина», 2002. – 104 с., іл.

Роменщині є чим пишатися: мальовничі краєвиди, багата історія, працелюбні люди. А скільком знаменитостям дала путівку в життя ця щедра земля! І нинішні покоління роменців продовжують

Традиції своїх славних земляків. У цьому можна переконатися, прочитавши книгу «Краю наш Роменський».

Кулиняк Д.

Лицар Дикого Поля. Петро Калнишевський[Текст] /Д. Кулиняк. – К.: Літопис-ХХ, 2012. – 208с.

Ця книга – своєрідний підсумок багатолітніх пошуків і досліджень про останнього кошового отамана Запорозької Січі Петра Калнишевського. В цьому творі автор найповніше висвітлює 112-літній життєвий шлях Калнишевського, котрий уособлює ціле століття української історії.

Ющенко О.

Нев'янучий ромен-цвіт [Текст]/ О.Ющенко. – Б.Церква: «Книжкова фабрика», 2008. – 223с.

В цій книзі зібрані вірші, нариси, спогади Олекси Ющенка. Читач зустрінеться на сторінках книги зі славними вихідцями з Ромна, діячами культури, мистецтва, літератури багатьох літ.

Нелин А., Диброва Г.

Ромны : Путеводитель[Текст] / А.Нелин, Г.Диброва. – Х.: Прапор, 1986. – 87с., ил.

Путеводитель рассказывает о Ромнах – городе почти тысячелетней истории.

Панченко В.

Роменщина – батьківщина Петра Калнишевського [Текст] / В.Панченко. – Суми: Мрія-1, 2003. – 40с.

Далеко за межами Сумщини і України відома своїми здобутками Роменщина – батьківщина видатного полководця, державного діяча, благодійника Петра Калнишевського. Про нелегкий життєвий шлях, про злети і падіння, про незвичайну легендарну і не менш трагічну долю славного запорізького лицаря, про Роменський край і його рідне село Пустовійтівку розповідає це видання.

Роменщина літературна [Текст]. – Суми: Еллада, 2012. – 464 с.

Це книга про літераторів і літературознавців, пов'язаних з Роменщиною, відомих майстрів слова, а також самодіяльних поетів та прозаїків, тих, хто не вважає літературну творчість своєю основною професією.У книзі подані твори переважної більшості авторів, які пройняті любов'ю до України, неповторного у своїй красі нашого краю.

Кiлькiсть переглядiв: 889

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.