Казковий дивограй

Ось і прийшла зима з морозами, снігами та заметілями. Гарно взимку! Радіють їй всі діти, бо їм дуже подобаються дива. А коли ж дивам відбуватися як не взимку, у зимові свята? День святого Миколая, Новий рік, Різдво - свята, з якими у кожну оселю приходить добра казка. Вони веселі, цікаві й досить незвичайні./Files/images/Mikolay_Svyatiy(1).jpg

За повір'ям, в ніч з 18 на 19 грудня опускається з неба на землю святий Миколай-Чудотворець, заходить до кожної оселі і дарує дітям чудові гостинці. Але тільки, якщо ви чемні, працелюбні і доброзичливі - чекайте вранці чудовий подарунок. Тому що бешкетникам і ледачим Миколай приносить різки.
Гостинці від святого Миколая - це винагорода за добрі справи та слухняність.


На казковий дивограй «Він вночі мандрує,сном і казкою чарує» до Роменської центральної міської бібліотеки для дітей завітали учні школи інтернат ім..О.А.Деревської: Косаренко Владислав, Триязиков Віталій, Луговий Руслан, Сулига Юрій, Савін Костянтин. Бібліотекар Болотова С.Д. провела з ними веселі ігри та цікаві вікторини з музичним та відео супроводом. Кожний отримав подарунок.

/Files/images/DSCN1779.JPG

/Files/images/DSCN1146.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 144

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.