20.12.2016.

НОВІ КНИГИ В БІБЛІОТЕЦІ
НОВІ НАДХОДЖЕННЯ У ЛЮТОМУ 2016р.

/Files/images/nov_nadhodjennya_1/f63f5cbfe8e0749c6bc736c65f9808a0.jpg

Казки Лірника Сашка

Не перевелись в Україні справжні козаки! Скільки зла не роби, а добро все одно переможе! Тільки справжній козак знає, як обхитрити чорта та навчити його козацьких пісень.


/Files/images/nov_nadhodjennya_1/murvil.jpg

Олександра Орлова «Подорож до країни МУРвіль»

Ця книжка про котиків. Котиків-лицарів, провідників, музикантів, кулінарів та монархів, але не тільки. Її історія виявилася настільки багатошаровою, фантастичною, смачною, смішною та красивою, що пухнасті герої скоріше родзинка, ніж основа сюжету.


/Files/images/nov_nadhodjennya_1/64bfc7445eedcb03310c8852584c33aa.gif

Кеннет Грем: Вітер у вербах

Історія про пригоди Крота і його друзів Ондатра, видри, Борсука і Жабса написана чудовим шотландським письменником Кеннетом Гремом з надзвичайною теплотою, поетичністю й тонким гумором.


/Files/images/nov_nadhodjennya_1/Chokolad_chili.jpg

Йоанна Яґелло. «Шоколад із чилі»

Чи доводилося Вам куштувати шоколад із чилі, де солодкий смак поєднується з гіркотою? Саме його нагадує життя 17-річної Лінки, яка щойно вступила до омріяного ліцею. Вона відшукала давно втрачену сестру й нарешті розібралася у своїх почуттях до Адріана. Здається, перед нею чудове майбутнє. Проте не все так рожево


/Files/images/nov_nadhodjennya_1/Joanna_Yaґello__Kava_z_kardamonom.jpeg

Йоанна Яґелло. Кава з кардамоном

Досі спокійне життя 15-річної гімназистки Лінки раптом змінюється.
Її мама дедалі більше втомлюється й дратується, вітчим чимраз довше затримується на роботі, Лінці доводиться займатися молодшим братиком, хоча не за горами випускні іспити, і треба більше приділяти уваги навчанню... Дівчина відчуває себе покинутою. До всього, її мама мусить поїхати на невизначений час, і на Лінку лягають усі хатні обов´язки. А ще зіпсувалися стосунки з найкращою подругою, і хлопець, якого вона вважає лише своїм другом, ставиться до неї якось дивно, у школі суцільні проблеми...


/Files/images/nov_nadhodjennya_1/7202a0b7de4e55d4287e895ec0cf1c43.jpg

Пригоди Розумника та Феї

Це - Маленький Розумник і Маленька Фея. Вони - давні друзі. А ще у них багато помічників: сестричка Розумника - Яся і семеро веселих гномів! Наші герої дуже люблять дізнаватися про щось новеньке. А ще люблять майструвати, виконувати різноманітні веселі завдання і читати казки. Іноді з Розумником і Феєю трапляються просто неймовірні історії! Про них розповідається в казках-забавлянках. Гайда бавитися з Розумником і Феєю!


/Files/images/nov_nadhodjennya_1/47a9d08050d11529c5c3b672677e2f44.jpg

Марія Людкевич , Їде тітка на гостину

Нова книжка для дітей Марії Людкевич, лауреата літературної премії імені Лесі Українки, про велику українську родину, в якій з любов'ю виховується дитина, росте і пізнає народні традиції, навколишній світ краси і добра, фантазій і мрій


/Files/images/nov_nadhodjennya_1/e348a9cfaaa8a89ed266894ad52df7d8.jpg

Гутовська - Адамчик Малгожата, Дівчата з 13-ї вулиці

Ви ще не читали такої відвертої, правдивої та проникливої книжки, де з надзвичайним розумінням описуються проблеми чотирнадцятирічних!
Вічно похмура Агата, легковажна Клаудія й старанна відмінниця Зося - однокласниці, але не подруги. Занадто вони різні! Та несподівано доля зводить дівчат разом. Вони отримують незвичайне завдання - читати вголос їхній однолітці Магді, яка лежить у комі після нещасного випадку. Вражена Агата розуміє, що ця дівчина і є таємничою незнайомкою, яка віднедавна постійно їй снилася! Своїми здогадами вона ділиться із Клаудією та Зосею. Тепер у них є спільна мрія: Магда мусить прокинутися...


/Files/images/nov_nadhodjennya_1/12313532_1660174724260014_6897227897033025961_n.jpg

Льюїс Керрол

Алісині пригоди у Дивокраї. Аліса у Задзеркаллі: Повісті

Льюїс Керрол не без усмішки писав, що "Алісині пригоди у Дивокраї", як, додамо від себе, й "Аліса у Задзеркаллі", розраховані на дітей віком від п’яти років до п’ятнадцяти, від п’ятнадцяти — до двадцяти п’яти, від двадцяти п’яти — до тридцяти п’яти і т. д. ... А для малят віком від "нуля до п’яти років" він спеціально скомпонував "Дитячу "Алісу"! Отож перекладачеві Керролового шедевру немає жодної потреби спрощувати його стилістику. Тим часом у нас узвичаїлася саме така практика. Пропонований переклад відзначається свіжістю "прочитання" першотвору, що дає змогу ознайомити читача з повнокровною, автентичною "Алісою".


/Files/images/nov_nadhodjennya_1/fbf05a2aec3473c0b4c5a2b4730fa503.jpg

Іранські народні казки

До книги ввійшли сорок найпопулярніших іранських народних казок. Їхні герої — благородні й відважні юнаки, які не зупиняються перед жодними небезпеками, а також незвичайно люблячі й самовіддані красуні («Камінь терпіння», «Ох», «Син дроворуба і чарівник»). В іранських казках добро завж¬ди перемагає зло («Місяцечола», «Квітуча троянда»), а велике кохання долає саму смерть («Птах-буревій», «Гранатова дівчина»). В багатьох казках, як чарівних, жартівливих, так і в казках про тварин, читач з приємністю впізнає персонажів, знайомих з дитинства. Це свідчить лише про спільність культур, зокрема про близькість українського та іранського фольклору. Усі казки перекладено українською мовою вперше.


/Files/images/nov_nadhodjennya_1/poklad2_a4-410-gram.jpg

Наталка Поклад. На веселій вулиці.

Веселі вірші для дітей


/Files/images/nov_nadhodjennya_1/images.jpg

Динозаври. Дитяча енциклопедія - Д. Мирошнікова

Энциклопедія "Динозаври" розповість дітям про гігантів, які населяли нашу планету білш ніж 60 млн років тому. У цій великій енциклопедії динозаврів описано білше 50 ящіров.


/Files/images/nov_nadhodjennya_1/thumb_index_main_w241.563620ec80f39d36e7daf258a2d22471262548c447b73aaf.jpg

Загадки природи. Дитяча енциклопедія Енциклопедія

«Загадки природи» трохи не схожа на інші книжки цієї серії, бо на її сторінках йдеться про феномени, які не можуть бути остаточно пояснені сучасною наукою. Отже, наша книжка розповідає про найвідоміші загадки світу, серед яких — географічні дива, звірі, яких не буває, природні стихії. Ви дізнаєтесь про надзвичайні здібності людського організму, цікаві властивості рослин, незвичайні природні феномени.

Можливо, саме вам пощастить розгадати ту чи іншу загадку природи. А може, ви новими очима подивитесь навколо себе і помітите нові таємниці й дива? Що ж, нехай вам щастить у пошуках!


/Files/images/nov_nadhodjennya_1/o.jpg

Надутенко, О. Барвиста вишиванка / Олена Надутенко; худож. оформлення О. В. Коломієць. - Кіровоград: Імекс-ЛТД, 2014. - 43 с.


/Files/images/nov_nadhodjennya_1/k.jpg

Поклад, Н. Ластівчин привіт / Наталка Поклад; іл. Я. Кернер-Вернер. - К.: АВІАЗ, 2014. - 40 с.


/Files/images/nov_nadhodjennya_1/hj.jpg

Барабашка та всі інші. О.А. Кононенко

Зі сторінок книжки, яка воскрешає забуті сторінки народної міфології, постає загадковий світ одуховленої природи. Казкові сюжети навчають дітей жити в гармонії з довкіллям, поважати старших, цінувати щирість людських стосунків.


/Files/images/nov_nadhodjennya_1/rt.jpg

Чеські казки Божени Немцової

Ця збірка запрошує в чарівний світ чеських казок, зібраних і опрацьованих відомою чеською письменницею ХІХ століття Боженою Немцовою. Книжка включає 6захоплюючих та повчальних історій, а саме: «Чорт і Кача», «Принц Баяя», «Хто дурніший?», «Про Йозу і Янека», «Безстрашний Мікеш», «Про дурного Гонзу». Ілюстрації до цієї збірки виконані талановитою художницею Юлією Сплавник, а переклад здійснений Оксаною Микитенко.

Повчальні сутність цих казок не втратила своєї актуальності й сьогодні. У них добро, сміливість, порядність і щирість, як і годиться, беруть гору над злом, боягузтвом, нечесністю й бездушністю. Дотепний народний гумор надає відтінку реальності фантастичним подіям, що захоплюють уяву.


/Files/images/nov_nadhodjennya_1/qw.jpg

Роман Росіцький. Киця- мандрівниця зі старого двору [Текст]/ Р. Росіцький .- К.: АВІАЗ, 2015.- 48 с.: іл.

Веселі пригоди киці для малят.


/Files/images/nov_nadhodjennya_1/,..jpg

Угорські казки

Ця збірка запрошує у чарівний світ угорських казок – справжніх перлин невичерпної творчої фантазії народу. Книжка включає 8 захоплюючих та повчальних історій. Ілюстрації до цієї збірки виконані талановитою художницею Катериною Шалваровою, а переклад здійснений Лесею Мушкетик.

Ці казки розгортають перед маленькими читачами калейдоскоп дивовижних подій, у які потрапляють їх герої. Малюки дізнаються історію про мужнього хлопця, який врятував королівну від дванадцятиголового дракона та згодом сам став королем; про прекрасну дівчину з волоссям із чистого золота та про хороброго лицаря, який у неї закохався; про діамантового чоловічка, який в усьому допомагав юному царевичу; повчальну історію про те, що кожна людина може бути щасливою, незалежно від того бідна вона чи багата у казці про сорочку щасливої людини. Народний колорит, органічно поєднаний з фантастичними історіями, який представлений в угорських казках, не залишить байдужими маленьких читачів.НОВІ НАДХОДЖЕННЯ ЗА КВІТЕНЬ 2015р.

/Files/images/nov_nadhodjennya/Презентація1.jpg

І ЗНОВУ НОВІ КНИГИ В БІБЛІОТЕЦІ:

1. Усі прислів’я, скоромовки, приказки. - Х. Торсінг плюс,2012.

2. Синій птах: Антологія творів. – К.:АВІАС,2011.

3. Усі українські письменники. – Х.: Торсінг плюс,2009.

4. Кокотюха,А. Таємниця підводного човна. – К.: А-ба-ба-га-ла-ма-га,2013.

5. Кокотюха,А. Таємниця козацького скарбу.- К.: А-ба-ба-га-ла-ма-га, 2010.

6. Кокотюха,А. Таємниця зміїної голови.- К.: А-ба-ба-га-ла-ма-га, 2012.

7. Матюшкіна,К. Віники лапаті, або пригоди Вані у личаках і сарафані. – К.: Нац.кн.проект,2011.

8. Гауф,В. Холодне серце. – К.: Махаон – Україна,2009.

9. Грім,брати. Казки.-Х.: Пегас,2013.

10. Пекарська,М. Клас пані Чайки.- Х.:Школа,2014.

11. Сухомлинський,В. Всі добрі люди – одна сім’я.- Х.:Школа,2014.

12. Андерсен,Г.К. Казки.- Х.: Пегас,2014.

13. Снігова королева та інші казки.-К.:Аконіт,2008.

14. Україна для малят.-Х.:Промінь,2014.

15. Уманські,К.Тхнусія і свято мороку.-Х.:Ранок,2014.

16. Уманські,К.Тхнусія.Відьма з брудними звичками.-Х.:Ранок,2014.

17. Уманські,К.Тхнусія і важливе повідомлення.-Х.:Ранок,2014.

18. Уманські,К. Тхнусія і пантоміма.-Х.:Ранок,2014.

19. Ініна,Н.Хрангели.-Х.:Ранок,2014.

20. Паоліні,К.Ерагон Брізінгр.-Х.:Ранок,2009.

21. Тімайєр,Т.Хроніки шукачів світів.Склянне прокляття.-Х.:Ранок,2013.

22. Тімайєр,Т.Хроніки шукачів світів.-Х.:Ранок,2014.

23. Нестайко,В.Пригода в кукурудзі.-К.:Країна мрій,2014.

24. Стронг,Д.Розшукується ракета на чотирьох лапах.-Львів:Вид-во Старого Лева,2014.

25. Стронг,Д.Гармидер у школі.- Львів:Вид-во Старого Лева,2007.

26. Тварини України.-Донецьк:БАО,2011.

27. Хрустальова,О.Лісова сторожа.-К.:Нац. книжковий проект,2011.

28. Портер,Е. Полліанна.-К.:Країна мрій,2014.

29. Теремок.-К.:Еверест-Прінтю,2011.

30. Колобок.-Кю:Еверест-Прінт,2011.

31. Лисиччині хитрощі.-Х.:Сінтекс ЛТД,2013.

32. Забіла,Н.Олівець-малювець.-Х.: ВД Школа,2013.

33. Пекарська,М.Лотерея.-Х.:ВД Школа,2014.

34. Функе,К.Володар драконів.-Х.:Ранок,2013.
Нові надходження за лютий 2015р.

/Files/images/20150310_110432.jpg

Світова література [Текст] : Хрестоматія 6 кл.- Тернопіль: Підручники і посібники,2014.-512с.


Шкільний словник фразеологізмів української мови [Текст] Тернопіль: Підручники і посібники,2013.-448с.


Що не край ,то свій звичай [Текст] .- Тернопіль: Підручники і посібники,2010.-224с.


Ходюк.О. Україна – це ми[Текст]О.Ходюк.- Підручники і посібники,2013.-80с.


Наумчук,М. Читалочка – виручалочка.3кл. [Текст]:Збірник /М.Наумчук, В.Наумчук.- Тернопіль: Підручники і посібники,2010.-160с.


Позакласне читання. 3клас[Текст] .- Тернопіль: Підручники і посібники,2014.-160с.


Позакласне читання. 2клас[Текст] .- Тернопіль: Підручники і посібники,2014.-128с.

Позакласне читання. 4клас[Текст] .- Тернопіль: Підручники і посібники,2014.-176с.


Свійські та дикі птахи [Текст] .- Тернопіль: Підручники і посібники,2009.-48с.


Панчук І. Всесвітня історія [Текст] .- Тернопіль: Підручники і посібники,2014.-432с.


Волошин І. Пригоди в заповідному барлозі [Текст] .- Тернопіль: Підручники і посібники,2012.-112с.

Паронова в. Велике серце [Текст] .- Тернопіль: Підручники і посібники, 2011.-80с.


Шулим,Г. Завітала в гості казка [Текст] .- Тернопіль: Підручники і посібники, 2012.-96с.


Пістун,т. Рідні свята в Колі Сварожому [Текст]/Т.Пістун.- Тернопіль: Мандрівець,2014.-224с.

Калуська,Л. Веселинка [Текст]: Кн.1/Л.Калуська.- Тернопіль: Мандрівець,2013.-256с.


Калуська,Л. Веселинка [Текст]: Кн.2/Л.Калуська.- Тернопіль: Мандрівець,2013.-224с.


Роговська ,Л. Сценарії цікавих свят для дівчаток і хлоп’ят.1-4кл./Л.Рогоська.- Тернопіль: Мандрівець,2013.-160с.


Барвисте життя [Текст]: Хрестоматія.- Тернопіль: Мандрівець,2014.-344с.


Росіцька,І. Гумор та приколи сучасної школи [Текст]/І.Росіцька,Р.Росіцький.- Тернопіль: Мандрівець,2012.-272с.

Жадан,Л. Розстріляне безсмертя [Текст]/Л.Ждан.-Тернопіль:Мандрівець,2011.-224с.


Світ навколо любові просить [Текст].-Тернопіль:Мандрівець,2011.- 264с.


Росіцька,І. Сьогодні свято. 5-11кл. [Текст]/І.Росіцька, Р.Росіцький.-Тернопіль:Мандрівець,2011.-48с.


Ніцой,Л. Ярик і дракон. . [Текст]:Казка.-К.: Аконіт,2009.-28с.


Ніцой,Л. Страшне страховисько . [Текст]:Казка/Л.Ніцой.-Х.:Клуб сімейного дозвілля.2013.-24с.


Ніцой,Л. Ярик-векалка [Текст]: Л.Ніцой.-К.:Казка,2012.-32с.


Просяник ,І. Золота грамота [Текст]/І.Просяник.-Вінниця:ФОП Рогальська І.О.,2012.-224с.


Франко,І. Захар Беркут [Текст]:Повість/І.Франко.-К.:Велес,2009.-192с.


Куліш,П. Чорна рада [Текст]:Іст.роман/П.Куліш.-К.:Велес,2009.-176с.

Літня читанка майбутнього другокласника [Текст] .- Тернопіль: Підручники і посібники, 2014.-128с.


Наумчук,М. Читалочка – виручалочка.4кл. [Текст]:Збірник /М.Наумчук, В.Наумчук.- Тернопіль: Підручники і посібники,2010.-160с.
НОВІ НАДХОДЖЕННЯ ЗА СІЧЕНЬ 2015 РОКУ

/Files/photogallery/1.jpg Українські народні казки: Казки Поділля.-Чернівці:Букрек,2013.

Пропонований том є 30 книгою унікальної 40-томної серії українських народних казок, збиранню, впорядкуванню та літературному опрацюванню яких автор присвятив понад 35 років. Упродовж цього часу вдалося записати понад 4000 казок. У пропоновані книги ввійшли казки самобутніх етнографічних районів України, записані у кінці минулого – на початку нинішнього століть.Мову казок наближено до літературної, але найхарактерніші діалектизми, іншомовні запозичення та синтаксичні конструкції збережено. Лексичні діалектизми подано у словнику наприкінці книги. Для широкого кола читачів.


/Files/photogallery/2.jpg

Народні балади Закарпаття.- Ужгород:Карпати,2013.

Українські народні балади відносяться до одного з найскладніших видів усної народної творчості.В них змальовуються будь-які життєві події, а саме: духовні, побутові, суспільні тощо. Майже не існує теми, яку неможливо було б оспівати в баладах.
Основою тематики українських народних балад часто є фантастичні, незвичні події. Дослідники цього виду творчості виділили одну суттєву особливість – трагізм. Закінчення балад часто нещасливе. Відтворення гострих конфліктів та емоцій у момент найвищого психологічного напруження, викликають глибокі зворушення та співчуття. Що особливо цікаво й важливо, в баладі розкривається національний характер героїв, описуються обряди і звичаї, побут, змальовується певна історична епоха, передається її дух, характер.
Цей збірник на сьогодні за тематикою та художньою довершенністю текстів є найповнішим виданням балад Закарпаття.


/Files/photogallery/3.jpg

Майданович т.В. Охоронниця Слова:казки і казкові історії.-К.:Криниця,2013.

Збірник «Охоронниця слова. Казки і казкові історії» найповніше представляє казковий доробок письменниці.Казки Тетяни Майданович, підтримують віковічні моральні цінності народних казок, заохочують до праці, вчать бути жалісливими та милосердними. Засуджують заздрощі. Допомагають дітям боротися зі шкідливими звичками та недобрими рисами характеру. Вчать бути щирими і співчутливими, спостережливими й небайдужими до інших людей. Читаючи казки, діти набувають нових знань про природу, про світ навколо них. Сюжети казкових історій у цій книжці — прості, добрі й лагідні. Вони сприймаються дітьми з довірою, бо розвивають почуття, наповнюють душі кращими людськими якостями, зміцнюють інтелект, мають пізнавальне, виховне та розвиваюче значення.


/Files/photogallery/4.jpg

Дорошенко, В. Пригоди Солі та Олі / Вадим Дорошенко; худ. А. Терещенко. – К.: Мамине сонечко, 2013. – 36 с.: іл. – ISBN 978 – 617 – 7057 – 02 – 3.

Маленькі читачі познайомляться із неймовірними пригодами двох сестер Солі та Олі. Не зважаючи на те, що одна із них дуже висока, а інша дуже низька – їм обом дуже весело і цікаво. Книга вчить дружби і поваги о батьків та до ближнього, любові і добру.


/Files/photogallery/5.jpg

Носко, Д. Чумацький шлях / Д. Носко ; ред. колегія: Г. Мунін [та ін.] ; худож.-дизайнери: Г. Б. Мунін, О. С. Попутнікова, О. О. Радівіловська. – К. : Патерик, 2013. – 63 с. : ілюстр.

Ти хочеш дізнатися хто такі були чумаки? Так от, пропонуємо книжку саме про них, про історію виникнення та розвитку в Україні чумацького промислу. Адже саме чумаки були першими постачальникам з Криму, з азовського та чорноморського узбереж солі, риби, іншого краму. Прочитавши книжку ти дізнаєшся про те, як жили чумаки, як відбувалися їх мандрівки, з якими проблемами стикалися у дорозі. А ще про те, як втілився образ чумака в народні пісенній творчості.
Чудові малюнки доповнять матеріал.


/Files/photogallery/6.jpg

Чеські народні казки / уклад. В. В. Заремба; худ. дизайнери Г. Б. Мунін, А. І. Лукасевич, М. О. Даньковська. – К.: Агенство по розповсюдженню друку, 2013. – 88 с.: іл. – ISBN 978 – 966 – 96674 – 0 3.


/Files/photogallery/7.jpg

Шостак, Л. О. Абетка для хлопчиків та дівчаток про рибок, птахів, комах, звіряток / Л. О. Шостак; худ. Я Кернер – Вернер. –К.: АВІАЗ, 2013. – 40 с.: іл. – ISBN 978 – 966 – 8936 – 79 – 1.


/Files/photogallery/8.jpg

Давидова, О. Розумні ігри для малят / Оксана Давидова; худ. У. Балан. – К.: Мамине сонечко, 2013. – 36 с.: іл. – ISBN 978 – 617 – 7057 – 03 – 0.

Яскрава книжка з гарними виразними малюнками навчить вашу дитину від 2 до 5 років головних кольорів, основ лічби, розвине дрібну моторику, мовлення, знання про світ. І все це весело граючись з Котиком та Мишкою.


/Files/photogallery/9.jpg

Копецька, О. Мандрівка у книжковий світ / О. Копецька; худ. О. О. Солодун. – Кіровоград: імекс – ЛТД, 2013. – 28 с.: іл.

Найвизначніші події і найвидатніші герої козацької доби представлені у книзі у коротких розповідях.


/Files/photogallery/10.jpg

Місяць, Л. І мерзнуть лапки гусячі на шибці / Лесь Місяць; худ. Е. Главацька. – Львів: Світ, 2013. – 64 с.: іл. – (Молодий світ України). – ISBN 978 – 966 – 603 – 848 – 0.

Микола Луговик (псевд. Лесь Місяць) - знаний український поет, учасник 26-го Міжнародного бієнале поезії, а також вітчизняних і зарубіжних виставок зорової поезії.Нова книга автора незвичайна - тут є вірші-ребуси (складені з використанням цифр і розділових знаків), вірші-"раки" (читаються однаково від початку і від кінця), смішні оповідки. Читачам буде весело і цікаво.


/Files/photogallery/11.jpg

Незвичайна пригоди звичайних дітей: Казки / уклад. Л. В. Суворова. – К.: Атрамент, 2013. – 112 с.: іл. – ISBN 978 – 966 – 2707 – 05 – 2.

Звичайнісінькі хлопчики та дівчатка випадково опинились у чарівних місцях із важливим завданням: допомогти казковим героям здолати злодіїв, розгадати таємниці та віднайти скарби. Хочеш стати учасником цих подій? Збірка казок допоможе тобі приєднатися до захоплюючих мандрів і дивовижних пригод.


/Files/photogallery/13.jpg

Белянська, Л. Чарівна скельця Магніфера, або Надзвичайні пригоди кота Фредді, папуги Корті та ведмедика Дзеріса: повість – казка: [для сер. шк. віку] / Л. Белянська; пер. з рос. О. Грицай; худ. В. Богдан. – Д.: Донбас, 2013. – 152.: іл. – ISBN 978 – 617 – 638 – 239 – 3.

У країні Червоних троянд і Срібної Діброви, якою править звіздар і романтик Аргулісімус Георг Третій, відбуваються надзвичайні події, у яких беруть активну участь кіт Фредді , папужка Корті та іграшковий ведмедик Дзеріс. Захоплюючі пригоди зачарують усіх юних читачів.


/Files/photogallery/14.jpg

Пронь, Л. М. На крилах року: Вірші, казки, оповідання: [для дітей дошк. Та мол. віку] / Леся Пронь; худ. В. Б. Волонтирець. – К.: АВІАЗ, 2013. – 48 с.: іл. – ISBN 978 – 966 – 8936 – 85 – 2.

Ця книжечка запросить вас у світ нев"янучої краси рідної землі.Тут зібрані віршІ,казки про кожну пору року,а також колискові.

10/07/2014

Нестайко,В.
Дивовижні пригоди в лісовій школі; Таємний агент Порча і козак морозенко;Таємниці лісею «Кондор» /В. Нестайко.- Х.:Школа,2011.-128с.

/Files/photogallery/1/1.jpg

Творець Казкових Країн Всеволод Нестайко – улюбленець мільонів дітей і мій також. Він завжди мріяв повертатися у дитинство і тому почав писати для дітей веселі в мудрі книги. Звичайно ж, без таланту, без доброти і любові до дітей дитячим письменником стати неможливо. Його книжки, зокрема «Тореадори з Васюківки», «Незнайомка з Країни Сонячних Зайчиків», «Незвичайні пригоди в лісовій школі», стали популярними не лише в Україні, а й далеко за її межами.

Одна з найулюбленіших моїх книжок Всеволода Нестайка – це книга « Таємний агент Порча і Козак Морозенко та таємниці лісею « Кондор»» із серії книжок «Дивовижні пригоди в лісовій школі». Ця легка, життєрадісна, сповнена доброго гумору книга розповідає про веселі, дотепні пригоди зайчика, їжачка, лисички, білочки та їхніх однокласників, учнів спеціалізованої музичної школи з ведмежою мовою викладання, а також про новостворений пташиний лісей « Кондор» та цікаве життя у ньому.Найбільше сподобалось мені у книзі те, що веселі, розумні,жваві, дотепні, сміливі маленькі герої в різних ситуаціях, іноді зовсім химерних, а часом і драматичних виявляють неабияку кмітливість, почуття гумору і людяність.Саме тому ця книжка Всеволода Нестайка не залишилась поза моєю увагою і , сподіваюсь, сподобається і іншим моїм ровесникам.

Нестайко В.З.
Дивовижні пригоди в лісовій школі: Секрет Васі Кицина. Енелолик, Уфа і Жахобяк /В.Нестайко. – Х.:Школа,2013. – 128с.

/Files/photogallery/1/2.jpg


Легка, життєрадісна, сповнена доброго гумору книга розповідає про веселі, дотепні пригоди зайчика, їжачка та їхніх однокласників, учнів спеціалізованої музичної лісової школи з ведмежою мовою викладання.

Нестайко В.З.
Дивовижні пригоди в лісовій школі: Загадковий Яшка.Сонячний зайчик і Сонячний вовк /Всеволод Нестайко; мал.. В. Харченка. – Х.: ВД «ШКОЛА»,2013. – 128 с.

/Files/photogallery/1/3.jpg


Зайчик та їжачок навчаються в лісовій музичній школі, у якій викладають медвежою мовою. Про їхні дотепні і веселі пригоди та про життя їхніх однокласників розповідає у своїй сповненій доброго гумору книзі улюблений письменник дітлашні Всеволод Нестайко.
Книга буде цікавою дітям молодшого та середнього шкільного віку.

Нестайко,В.
Дивовижні пригоди в лісовій школі:Сонце серед ночі. Пригоди в Павутинії /В. Нестайко.- Х.:Школа,2013.-202с.

/Files/photogallery/1/4.jpg


Книга Всеволода Нестайка «Сонце серед ночі. Пригоди в Павутинії» - перша частина знаменитої серії «Дивовижні пригоди в лісовій школі». Вона розповість про веселi, захоплюючі пригoди двох товаришів – зайчика та їжачка, а також їхніх однокласників-звірят, які навчаються казковій лісовій музичній школі, де викладають предмети ведмежою мовою.
Книга вже давно полюбилася дітям молодшого та середнього шкільного віку.

Сухомлинський В.О.
Квітка сонця: Притчі,казки,оповідання / В.О. Сухомлинський. – Х.: Школа,2013.- 240с.

/Files/photogallery/1/6.jpg


Сухомлинський Квітка сонця на українській мові. У книзі зібрано найцікавіші твори письменника для дітей: притчі, казки та оповідання. Поетичні, щирі, дотепні, з глибоким підтекстом, вони пройняті любов’ю до дитини, до рідного краю, ненав’язливо, часом обережним натяком вчать доброзичливості, поваги до старших, відповідальності за свої вчинки. Що вкладете в дитину, те з часом і отримаєте, ци книжка вкладає добро.

Крюкова,Т.
Чорний альбатрос /Т.Крюкова.-Х.: Ранок,2013.-384с.

/Files/photogallery/1/untitled.png


Дія пригодницького роману відомої дитячої письменниці Тамари Крюкової "Чорний альбатрос" захоплює з перших сторінок. Герої книги потрапляють з волі бога часу Хроноса в таємничий світ лихоліття, де їм судилося пройти нелегкий шлях, перш ніж вдасться зрозуміти, хто є друг, а хто - ворог.

Вольских,А.
12 городов. Фаталуния /А. Вольських.- Х.: Фактор,2013.-368с.

/Files/photogallery/1/8.jpg


Дивний зелений камінь, який носить ім'я «Змійовик Тарханкуту», дістався одинадцятирічному Ростику зовсім випадково при дуже загадкових обставинах, щоб крізь коридор тіней провести свого нового власника в світ Дванадцяти Городов. Там Ростику належить дізнатися про магічний Ордені Дванадцяти Каменів, познайомитися з його стражами, пройти з ними повний небезпек шлях з сонячного ГЕЛІОН в прокляту Фаталунію, і нарешті довести всім і самому собі, що він - той самий дванадцятий страж, якого Орден чекав вже дуже, дуже давно ...

Абеді,І.

Лола у весільній подорожі / І. Абеді . - Х.: Ранок,2012.- 320с.

/Files/photogallery/1/5.jpg

Всі кажуть, що весілля це найщасливіший день у житті. Зробити цей день дійсно незабутнім, допоможе весільний планувальник Лола Ловкіс.

Вона гарантує повну організацію свята: виступ поп-зірок, кулінепробивна церква і незабутня весільна подорож – вночі звісно, у своїх фантазіях, поки не може заснути. Кращим днем у житті Лоли буде весілля її батьків. Нарешті, мама вирішила вийти заміж за папая в Бразилії. Але під час організації свята з’являються проблеми яких Лола не могла передбачити…

Ріордан,Р.
39 ключів.Лабіринт кісток Кн.1/Р.Ріордан.Х.: Ранок,2013.-272с.

/Files/photogallery/1/9.jpg

Незадовго до своєї смерті глава могутнього клану Ґрейс Кехіл змінює свій заповіт. Тепер її численні спадкоємці опинилися перед вибором — або отримати 1 мільйон доларів відразу, або ж взяти участь у змаганні, подавшись на пошуки загадкових 39 ключів, що дають владу над усім світом. Рухаючись за підказками, залишеними бабусею Ґрейс, головні герої — 11-річний Ден і 14-річна Емі вирушають до таємничих паризьких катакомб, де їм належить знайти перший ключ.

Корман,Г.
39 ключів.Фальшива нота Кн.2 /Г. Корман.-Х.:Ранок,2013.-192с.

/Files/photogallery/1/10.jpg


Карколомні пригоди Емі та Дена тривають. Так само продовжуються пошуки 39 ключів, схованих їхньою бабусею Ґрейс Кехіл по всьому світу. Цього разу сліди ведуть на батьківщину Моцарта у Зальцбург. Юних героїв, яких переслідує решта учасників змагання, чекає випробування на мужність і кмітливість у катакомбах ченців-бенедиктинів, штаб-квартирі Уолта Діснея, у перегонах на катерах по Венеції. Хто переможе? Клан Кехілів чи клани Януса, Томаса і Катерини? Зірка хіп-хопу Йона Візард чи агент КДБ Ірина Спаська?

Леранжіс,П.
39 ключів.Викрадач мечів Кн.3 /П.Леранжіс.-Х.: Ранок,2013.-176с.

/Files/photogallery/1/11.jpg

У пошуках 39 ключів, які невпинно тривають, Емі та Дену допомагає їхня безстрашна няня Неллі Гомес. Цього разу вони потрапляють в Японію і Південну Корею, де несподівано зустрічають своїх старих ворогів, а також дізнаються про свого далекого родича, видатного японського полководця XVI століття. Утім битися з місцевою мафією у підземеллі доводиться їхньому рідному дядьку Алістеру. Чи зможуть наші герої, належачи до нового покоління клану Кехілів, розгадати всі коди і знаки, залишені їхньою бабусею Ґрейс Кехіл, розкрити таємницю, якій вже п’ятсот років, і знайти наступний Ключ?

Вотсон,Д.
39 ключів.Таємниця підземелля Кн.4 /Д.Вотсон.-Х.: Ранок,2013.-224с.

/Files/photogallery/1/12.jpg


Американські підлітки Емі і Ден продовжують пошуки тридцяти дев’яти ключів, сховані главою клану Кехілів по всьому світу. Цього разу хитромудрі підказки заводять їх до спекотного Єгипту. Тут несподівано для себе вони виявляють довгоочікуване послання від улюбленої бабусі і дізнаються, що серед друзів Ґрейс були такі великі люди, як Говард Картер і Вінстон Черчіль. Долаючи небезпеки, наші герої намагаються розкрити таємницю стародавньої гробниці — і знайти наступний ключ.

Карман,П.
39 ключів.Чорне коло Кн.5 /П.Карман.-Х.:Ранок,2013.-208с.

/Files/photogallery/1/13.jpg


Продовжуючи гонитву за тридцятьма дев’ятьма ключами, і ледве вибравшись цілими і неушкодженими із найнебезпечніших єгипетських пригод, 14-річна Емі та її 11-річний брат Ден отримують дивну телеграму від таємничого незнайомця. Ідучи за підказками, вони вирушають до аеропорту і знаходять у камері схову чергове послання і два квитки до Росії на їхнє прізвище. Саме там нашим героям доведеться шукати безслідно зниклу Бурштинову кімнату, дізнатися правду про загибель царської родини, а заразом, можливо, розкрити таємницю загадкової смерті їхніх батьків.

Вотсон,Д.
39 ключів.На глибині Кн.6 /Д.Вотсон.-Х.: Ранок,2013.-240с.

/Files/photogallery/1/14.jpg


На черговому етапі змагання за тридцятьма дев’ятьма ключами 14-річна Емі та її молодший брат Ден вирушають слідами батьків до Австралії. Там вони знайомляться зі своїм рідним дядьком Шепом, потерпають від родини Кабрів, дізнаються про те, що їхня няня вміє керувати літаком, і опиняються у підземному місті Кубер-Педі, найвідомішому місці на світі з видобутку опалів. В Австралії Емі несподівано починає згадувати подробиці тієї ночі, що забрала життя їхніх батьків, і в результаті перестає довіряти навіть власному братові, вже не розуміючи, хто їхній друг, а хто ворог.

Леранжіс,П.
39 ключів.Гніздо гадюки Кн.7 /П.Леранжіс.-Х.:Ранок,2013.-224с.

/Files/photogallery/1/15.jpg


Шалені перегони за тридцятьма дев’ятьма ключами набувають нових обертів. На чотирнадцятирічну Емі та її молодшого брата Дена чекають нові випробування в Індонезії, де вони потерпають від вивергнення вулкана, страшної пожежі, під час якої гине російська шпигунка, та чергового зрадництва підступного дядечка Алістера, а також у Північній Африці, куди вони вирушають на пошуки наступного ключа слідами Вінстона Черчіля та вождя зулусів Шака.

Корман,Г.
39 ключів. Код імператора Кн.8. / Г.Корман.- Х.: ранок,2013.-240с.

/Files/photogallery/1/16.jpg


Таємничий Шаолінь, велетенські міста і старовинні пам’ятки Китаю, Заборонене місто і Великий Китайський мур — це арена, на якій розгортається новий етап гонитви за тридцятьма дев’ятьма ключами до всесвітньої могутності та нечуваної влади. Але у розпалі пошуків раптом зникає Ден — його загадковим чином викрадено прямо на площі Тяньаньмень у Пекіні. Емі і Неллі у розпачі, навіть близькість до чергового ключа вже не має значення, але дивним чином пошуки Дена виявляються одночасно і шляхом до перемоги.

Парк,Л.С.
39 ключів.Штормове попередження Кн.9 /Л.С. Парк.- Х.: Ранок,2013.-224с.

/Files/photogallery/1/17.jpg


Емі і Ден Кехіл продовжують пошуки 39 ключів, що відкривають шлях до нечуваної могутності. Але де б вони не опинялися — в Африці чи Азії, в Європі або на островах Карибського моря, всюди за ними, немов тінь, іде слідом людина в чорному. Наші герої знають, що вона не раз намагалася вбити їх обох, знають вони й те, що ця людина належить до клану Мадригалів — загадкового товариства, відомого своїми злочинами. Але їм відома ще одна страшна таємниця, яку вони воліли б забути: їхні покійні батьки самі належали до Мадригалів.

Хедікс,М.П.
39 ключів.У підземеллі Кню10 /М.П.Хедікс.-Х.: Ранок,2013.-320с.

/Files/photogallery/1/18.jpg


Перешкод на шляху чотирнадцятирічної Емі Кехіл та її молодшого брата Дена було більш ніж достатньо. Мало того, що вони повинні знайти тридцять дев’ять ключів. Але погодитися із тим, що багато чого тепер об’єднує їх із людьми, які зрадили їхню родину і вбили батьків, вони категорично не бажають! Пробачити і зрозуміти вибухи, замахи і викрадання двоє сиріт просто несила. У них є план — для того, щоб закінчити полювання за ключами на своїх власних умовах. Шкода, що це фінал, і що занадто пізно вони дізналися фатальну таємницю про клан Мадригалів.


Ріордан,Р.
39 ключів.Сходження весперів Кнг.11 /Р.Ріордан.-Х.: Ранок,2013.-256с.

/Files/photogallery/1/19.jpg


Чотирнадцятирічна Емі Кехіл та її молодший брат Ден гадали, що зможуть повернутися до свого звичного життя, коли, нарешті, відшукають тридцять дев’ять ключів, які забезпечать їхній родині владу над усім світом. Але вони помилялися. Могутні вороги — Веспери — чекали в тіні. І вони не зупиняться ні перед чим, щоб захопити ключі. Чотири автори об’єдналися для того, щоб розповісти про таємну боротьбу між Кехілами і Весперами, яка триває вже п’ять століть. Вторгнення Весперів не за горами, весь світ у небезпеці.

Паоліні,К.
Ерагон найстарший.:Ранок,2007.-912с.

/Files/photogallery/1/20.jpg


Сила винахідливість та фортуна допомогли Ерагонові здолати свого заклятого ворога під час першої битви. Темна армія короля Гальбаторікса відступила, але невдовзі обов’язково повернеться. Хтозна, чи пощастить молодому вершнику та його вірному дракону Сапфірі здолати ворога ще раз.
У другій книзі трилогії Ерагон і Сапфіра вирушать вдосконалювати своє бойове мистецтвов загадкову ельфійську столицю Елесмеру. Там на них чекає безліч несподіванок. Найголовніша з яких та, що легендарне місто знає не лише секрети майстерності, але й таємницю спадку Вершників - магічний Дар Драконів.

Паоліні,К.
Ерагон Спадок.-Х.:Ранок,2005.-687с.

/Files/photogallery/1/21.jpg

Довгі місяці тренувань і чимало перемог породжують надію, та водночас приносять втрати й розбивають серця. Утім головна битва Ерагона й Сапфіри ще попереду — Вершник і його дракон мають здо-лати Галбаторікса. Другого шансу не буде, і, крім них, на це не може зважитися ніхто. Чи знищать вони ненависного короля, чи відновлять справедливість в Алагезії? І яку ціну доведеться за це сплатити?

Шейкіна,К.
Футбол /К.Шейкіна.-Х.-Ранок,2012.-112с.

/Files/photogallery/1/9786175409176%20price.jpg


Футбол - це життя! Книга містить у собі факти про найяскравіші моменти футбольної історії, про те, як створювалися спортивні клуби, як проводилися перші міжнародні матчі і турніри, а також розповіді про знаменитих футболістів і футбольних асоціаціях.

Сподіваємося, що зі сторінок книги ви почерпнете корисну і важливу інформацію про футбол і про спортивне життя вцілому.

28.03.2014.

/Files/images/vrtualn_vistavki/1.jpg

Ізбаш О. Військо Даждьбога : казки та легенди про героїв, богів, духів давніх слов'ян / О. Ізбаш ; худож. Я. Кернер-Вернер. – К. : АВІАЗ, 2013. – 163 с. : ілюстр.

З чарівним світом праслов’янського міфовсесвіту, з його магією, метаморфозами, з ієрархією у ньому богів, духів, з багатством народних обрядів знайомить ця книга. На основі різних досліджень, етнографічних праць, спостережень, розвідок по крихті дбайливо зібраний і систематизований великий матеріал – з маленьких осколків знань і відомостей, що дійшли до нас, складається велична картина світобачення далекого слов’янського предка.

Для читачів молодшого шкільного віку.

/Files/images/vrtualn_vistavki/2.jpg

Радушинська О. Щоденник Славка Хоробрика, або Пригоди хлопчика-міліціонера / О. Радушинська ; ілюстр. Р. Скиби. – Львів : Видавництво Старого Лева, 2013. - 87 с. : ілюстр.

Чи дозволено дітям робити усе-усе, що заманеться, незважаючи на закони і правила, якими користуються дорослі? Які вчинки дітей можуть спричинити халепу, і що потрібно робити, аби уникнути неприємностей вдома, на вулиці чи в школі? Відповіді на ці та багато інших запитань читачі знайдуть, потоваришувавши Славком Хоробриком – звичайнісіньким сучасним хлопчиком, котрий мріє стати міліціонером.
Для читачів молодшого шкільного віку.

/Files/images/vrtualn_vistavki/3.jpg

Мензатюк З. Зварю тобі борщику / З. Мензатюк ; мал. О. Магеровської. – Львів : Видавництво Старого Лева, 2013. – 59 с. : ілюстр.

У цій книжечці всі казки не лише веселі й цікаві, а ще й дуже смачні. Коли їх читаєш, то відразу хочеться разом з Олесею та Івасем, героями цих казок, скуштувати запашного борщу, смачнючих вареників, солодких млинців та інших українських страв, які «живуть» не лише на вашому столі, а й у казці.

Для читачів молодшого шкільного віку.

/Files/images/vrtualn_vistavki/4.jpg

Гнатюк Л. П. Циркова вистава : вірші / Л. П. Гнатюк ; худож. І. Дубровіна-Заболотська. – К. : ВСЕСВІТ, 2013. – 27 с. : ілюстр.

Ця книжка для маленьких шанувальників цирку про незбагненне диво – цирк! Відома поетеса Людмила Гнатюк у віршованій образній формі емоційно й доступно розповідає дітям про жанри циркового мистецтва, особливості номерів циркової програми, знайомить з основною термінологією.Для читачів молодшого шкільного віку.

/Files/images/vrtualn_vistavki/5.jpg

Микицей М. Будинок, який умів розмовляти : повість / М. Микицей ; худож. Т. Копитова. – 2-е вид., без змін. – К. : Грані-Т, 2013. – 65 с. : ілюстр. – (Книготерапія).

Ця книжка про те, що дива не конче слід шукати за далекими морями-океанами – інколи досить буває виїхати за місто, познайомитися зі статечним паном Будинком і бодай на кілька днів замешкати в ньому. І тоді можна відкрити дивовижний світ цікавущого родинного спілкування, яке дарує справжню радість і надихає на творення добра!

Для читачів молодшого шкільного віку.

/Files/images/vrtualn_vistavki/6.jpg

Малик Г. Вуйко Йой і Страшна Велика Кука : повість / Г. Малик ; худож. Л. Корж-Радько. – 2-е вид., без змін. – К. : Грані-Т, 2013. – 134 с. : ілюстр. – (Сучасна дитяча проза).

Кожна дитина любить і має потребу вигадувати – чи якусь історію, чи уявного друга, котрого ніхто з дорослих не може побачити. Фантазія – це те, чого начебто не існує… однак воно все ж є.
Персонажі нової книги Галини Малик про вже знайомого всім вуйка Йойя вигадали Куку, проте не повністю, не до кінця. Виникло ТЕ, чого ніхто не знає: яке ВОНО? де живе? що полюбляє? Навіть невідомо, чи ВОНО добре, чи зле. А крім «вигадників», зарадити ніхто не може.
Для читачів молодшого та середнього шкільного віку.

/Files/images/vrtualn_vistavki/7.jpg

Роздобудько І. Арсен: повість / І. Роздобудько. – 2-ге вид., без змін. – К. : Грані-Т, 2013. – 220 с.

Нова повість відомої письменниці Ірен Роздобудько – про дорослішання, життєво важливі трансформації в свідомості й пошук моральних орієнтирів у житті.

Це розповідь про 13-річного підлітка, який знаходиться у так званому перехідному віці, коли відбувається становлення особистості, ламання старих моделей поведінки, проявляється потяг до експериментування, до бунтарства.

Батьки Арсена розлучаються, у тата нова сім'я. Хлопець починає бешкетувати, носити сережки у вусі, відпускати волосся. Але незабаром розуміє, що потрібно дорослішати. Їде в село до дідуся й бабусі,яких не бачив після розлучення батьків. І там багато про що Арсенові довелося поміркувати — особливо про те, що він має бути справжнім чоловіком, здолати образу на тата, відчуття своєї непотрібності в татовій родині та ревнощі до маленької зведеної сестрички.

Для читачів середнього шкільного віку.

/Files/images/vrtualn_vistavki/8.jpg

Есаулов І.Канікули для інформи :повість/О.Есаулов.-Кіровоград:Імекс ЛТД,2013.- 236с.


У принцеси Інформи канікули, і бажає вона їх провести в нашому, фізичному, світі. Випадково про це узнає хакер Костя. Зі своїми дружками він вирішує викрасти принцесу. І це їм вдається! Але невже принцеса нічого не зможе зробити заради власного звільнення? І невже Сергійко та його друзі нічого не вдіють, щоб допомогти принцесі? Чи зможуть друзі протистояти злому вірусу Макровіру, який підключається до цієї справи? І взагалі, чим закінчиться ці дивовижні канікули принцеси Інформи?


21.01.2014

/Files/images/0.jpg

Вдовиченко,Г.

Ліга непарних шкарпеток [Текст] /Г.Вдовиченко. – Х.: Клуб сімейного дозвілля,2013. – 128с.

У нижній шухляді шафи жили непарні шкарпетки. Їм дуже хотілося бути потрібними, але... одного разу господиня пообіцяла викинути "весь цей мотлох". Тоді вони організували "Лігу непарних шкарпеток", і коли хтось із них потрапляв у біду, друзі рятували його — витягали зі сміття. Навіть коли до сірої шкарпетки знайшлася пара, вона не захотіла покидати старих друзів...

З цією книжкою діти навчаться цінувати справжню дружбу.
/Files/images/1509697_1411791679075194_1972941833_a.jpg
Есаулов, О.

Антивірус[Текст] / Олександр Есаулов. - Луцьк: Волин. обл. друкарня, 2013. - 208 с.

Сергійко, який невдало грав у комп’ютерну гру «Побудуй Глюландію», запрошений блазнем Великого Процесора на ім’я Дроник на гостину до Заекрання. З бажання Великого Процесора несподівано для самого себе Сергійко стає королем Глюкландії. І ось тут починаються справжні випробування: на країну нападають степняки. Що робити? Адже війна — це жертви з обох сторін. Який вихід з цієї складної ситуації знайде новий король Глюкландії? Чи зможуть допомогти йому друзі?..
/Files/images/1920035_1411791722408523_2051315865_a.jpg

Есаулов, О

Ю. Таємниця Великого Сканера[Текст ]/ Олександр Есаулов. - Луцьк: Волин. обл. друкарня, 2013. - 144 с.


Великий Процесор отримує сигнал «SOS» з далекої планети Ц. Експедиція, до складу якої ввійшла донька Великого Процесора принцеса Інформа, зникає. Хто може відправитися у далеку подорож? Адже треба не лише знайти експедицію, що зникла, а й допомогти мешканцям планети. А тут ще Рикпет з друзями теж зникають. Отака от халепа... Що ж робити? Для Великого Процесора залишається остання надія - Сергійко. І Сергійко починає діяти...
/Files/images/1660854_1411792025741826_1744113021_n.jpg

Кобзар,В. Буваличі: повість-казка про дітей і батьків[Текст] / В. Ф. Кобзар ; худож. Ф. Лагно. – К. : Видавничій дім «Києво-Могилянська академія», 2012. – 59 с. : ілюстр.

В одному Городі, столиці Небуваличів, несподівано зникають діти. Виявляється, вони тікають до Буваличів – фантастичної місцевості, у якій із людьми трапляються всілякі пригоди, випробування. Стурбовані дорослі відряджають на пошуки дітей своїх представників: тьотю Мотю і дядечка Оковитого…

Повість-казка для читачів молодшого шкільного віку та їхніх батьків, які ще пам’ятають своє дитинство.
/Files/images/1975091_1411792749075087_1531895339_a.jpg

Малик Г.

Злочинці з паралельного світу [Текст]/ Галина Малик ; мал. С. Храпова. – Вінниця: Теза, 2008. – 219 с.: ілюстр.Опис : Для дітей середнього шкільного віку

Цю книжку читати цікаво. І не тому, що йдеться про Чорнобильську зону, де, як знає кожен поважаючий себе геймер, розгортаються безкінечні історії «Сталкера». І не тому, що «звірі – розмовляють». І не тому, що йде безупинна боротьба за життя, й люті та хитрі протистоять добрим. І навіть не завдячуючи паралельному світові, де люди помінялися місцем із тваринами…


Ні! Цю книжку цікаво читати, бо вона напрочуд справдешня!

Звірі й почвари, оборотні й бандити, паралельні світи й цілком буденна земна реальність – все в ній навдивовижу впізнаване, таке, що розмовляє та чинить саме так, як буває в сьогоденні.

Не знаю, де ще ти знайдеш таку смаковиту суміш вишуканої літературної мови та суржику, сленгу чиновників і соціальних низів, безхатьків і депутатів… Не певна, навіть, чи не обуряться твої батьки та дідусь із бабусею, що ти читаєш таку «вульгарну» книжку… Але щиро раджу тобі її прочитати! Навіть з-під подушки, якщо інакше не виходить. Бо це чесна книжка.

Світ малого Хроні складний і жорстокий. Малого сироту-безхатченка оточують так само викинуті з благополучного тихого світу безжурними господарями живі істоти – пси й коти, папуги й хом’яки… І хто винен, що всі вони не надто приязні до цих «добрих» людей?!.. Можливо, ти?... Можливо, он той дядько, що відкинув ногою замшіле кошеня з-під колеса свого «мерса»?.. Чи ось та усміхнена тітонька, що виносить на смітник уже шостого хом’ячка, що набрид її «любому хлопчикові»?..

Я розумію, що всіх приблуд не спасеш. Ти не спасеш… Навіть твої мама й тато, чи учителька з усім педагогічним колективом разом не спасуть… Навіть міліціонер чи мер… Але хто протягне руку допомоги, коли тобі, не приведи Боже, буде зле?!! Прибульці з паралельного світу?!!
Задумайся! Прочитай!

…у кожному з нас прихована Сила. Сила його Душі та його Роду. Й коли той рід славний і чесний, ніякі Зло, перевертні чи Зона не спроможні нас знищити чи перемогти! Тому, зрештою, Хроня знаходить якщо не своє місце в світі, то – свій шлях!А це дорогого варте!
/Files/images/1654191_1411793075741721_2066096757_n.jpg


Чумак,І.

Житейські пригоди та химери-нагоди Степанка і Стасика[Текст]: Повість /Ш.Чумак – К.: Юніверс,2013. – 56с.

Добре відомий в Україні поет і прозаїк Іван Чумак написав і видав чимало книг, — зокрема поетичних збірок ("Пшеничний місяць", "Материнство землі", "А що таке любов?", "Калинова мелодія" та ініпі), а також повістей та оповідань ("Слід золотого обозу", "В людей питайтеся", "Танцювали вдови польку", "На відстані пам'яті" та інші). Він—лауреат літературної премії імені І. Нечуя-Левицького, в котрого, безперечно, вчився змальовувати людські характери, життєві події. Чимало написано Іваном Чумаком цікавих творів і для дітей. Ця ж нова його повість "Житейські пригоди та химери-нагоди Степанка і Стасика", безперечно, зацікавить сучасних школярів. Та й багатьох з дорослих читачів, певно, також...
/Files/images/1505522_1411793299075032_1585498479_n.jpg

ШМІТТ Ерік-Емманюель

Пан Ібрагім та квіти Корану: Повість[Текст]/Переклад з французької Олени Борисюк – Львів:Кальварія,2013. – 96 с.

У тринадцять років Момо опиняється сам-на-сам зі світом. У нього є єдиний друг, пан Ібрагім, араб-бакалійник із Голубої вулиці. Та зовнішність оманлива. Голуба вулиця - не зовсім голуба. Араб - не зовсім араб. А життя не обов'язково сумне.

Кiлькiсть переглядiв: 1903

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.