УВАГА КОНКУРС!

Положення

про проведення обласного туру
Всеукраїнського конкурсу есе

«Діти єднають Україну»

1. Загальні положення

1.1. Це положення визначає порядок проведення обласного туру Всеукраїнського конкурсу есе «Діти єднають Україну» (далі – Конкурс), головною метою якого є реалізація ідей та принципів, закладених у Стратегії національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016-2020 роки, та на честь 100-річчя з дня проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки.

1.2. Конкурс проводиться за ініціативи Національної бібліотеки України для дітей (далі – НБУ для дітей), ГО «Українська асоціація працівників бібліотек для дітей», Національної секції ІВВУ, Української асоціації видавців і книгорозповсюджувачів та Творчого об’єднання дитячих письменників Національної спілки письменників України за підтримки Міністерства культури України.

1.3. Організаційно-методичне забезпечення обласного туру Конкурсу здійснює Сумська обласна бібліотека для дітей за підтримки управління культури Сумської обласної державної адміністрації.

1.4. Інформація щодо проведення Конкурсу оприлюднюється на веб-сайті Сумської обласної бібліотеки для дітей та його організаторів, веб-сайтах, блогах районних, міських бібліотек для дітей і бібліотек ОТГ, а також у засобах масової інформації.

1.5. Під час проведення Конкурсу обробка персональних даних учасників здійснюється з урахуванням вимог Закону України «Про захист персональних даних» № 2297-УІ від 1 червня 2010 року.

1.6. Мета Конкурсу – формування у майбутнього покоління високої громадянської свідомості та знань про історію України, сприяння національно-патріотичному вихованню особистості.

1.7. Завдання Конкурсу:

– плекання у молодого покоління почуття української ідентичності та національної самосвідомості, турботи про свій народ;

– виявлення та стимулювання творчо обдарованих дітей та підлітків, зацікавлених у становленні України як правової, демократичної, соціальної держави.

2. Вимоги до робіт

2.1. Есе виконується в електронному форматі друкованим обсягом не більше двох аркушів формату А4, шрифтом Times New Roman, 1,5 інтервалом,
14 кеглем.

2.2. На Конкурс приймаються індивідуальні роботи українською мовою.

2.3. Для підведення підсумків першого туру конкурсні роботи направляються на електронну адресу Сумської обласної бібліотеки для дітей з коротким повідомленням про автора: прізвище, ім’я, вік, домашня адреса та телефон.

2.4. До участі у Конкурсі не допускаються роботи, які не відповідають умовам, які визначені цим положенням, є плагіатом робіт інших авторів, подані після завершення терміну прийому робіт на Конкурс.

3.Учасники Конкурсу

3.1. У Конкурсі беруть участь читачі-діти віком від 10 до18 років.

3.2. Конкурс проводиться за двома віковими категоріями:

– перша – автори робіт віком 10-14 років;

– друга – автори робіт віком 15-18 років.

4. Строки проведення Конкурсу

4.1. Конкурс проводиться з 08 січня по 02 квітня 2019 року у два тури:

– перший – з 08 січня до 20 лютого на обласному рівні;

– другий – з 21 лютого до 02 квітня у м. Київ.

4.2. Оголошення переможців Конкурсу відбувається під час Всеукраїнського тижня дитячого читання у Міжнародний день дитячої книги 02 квітня.

5. Організаційний комітет та журі Конкурсу

5.1. Для організації проведення першого туру Конкурсу створюється обласний організаційний комітет і журі.

5.2. Обласне журі визначає по три переможця у кожній віковій категорії
до 20 лютого 2019 року.

5.3. Конкурсні матеріали першого туру з протоколами надсилаються до головного організаційного комітету не пізніше 22 лютого. Роботи, надіслані пізніше вказаної дати, не розглядаються.

5.4. Головне журі визначає переможців до 31 березня 2019 року.

5.5. Для переможців Конкурсу встановлюється перше, друге і третє місця для кожної вікової категорії.

5.6. Учасники, які посіли призові місця, нагороджуються Дипломами І, II
та III ступеня.

5.7. Роботи Переможців Конкурсу будуть розміщені на сайтах Національної бібліотеки України для дітей, Сумської обласної бібліотеки для дітей та у науково-популярному журналі «Бібліотеки у форматі Д» у рубриці «Дитяча сторінка».

Директор Л.М.Тогобіцька

Кiлькiсть переглядiв: 338

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.